x

Ürünlerin satış noktalarında görünürlüğünün artırılmasına yönelik olarak hazırlanan karton stantlar en etkili ve ekolojik üretimlerdir.Karton Standlar Tamamen geri dönüşebilir malzeme kullanımı, tasarımının istenilen şekilde rahatça değiştirilebilmesi, hafif malzeme olması, patentli sistemlerimizle kolay kurulabilirliği ve etkili bir görsel iletişim sağlaması oldukça önemli avantajlar sağlamaktadır.Üretim hızı, nakliye, depolama ve maliyet açısından avantajlı olan karton stant tasarımları, örnek stant hazırlama süreci ile başlar. Numune karton standın kullanılabilirlik ve görsel kontrolleri onaylandıktan sonra üretim çalışmaları başlar.

Tek renk baskıda beş-altı renk baskıya kadar, değişik görselleri çok efektif olarak kullanabildiğimiz bu standlar tasarımcının ince dokunuşları ile ürününüzün belirgin bir şekilde öne çıkmasını sağlayacaktır. Karton Standlar marketlerde, fuarlarda ve sergi alanlarında sizin için farkındalık oluşturur. Karton standların Taşıması kolay, kurulumu çok kolay, fiyatı da bir o kadar daha avantajlı.

Karton standlar isminden de anlaşılacağı gibi karton malzemesinden yapılır. Karton sert, mukavemetli bir hammaddedir. Kartonun üzerine renkli baskı yapılan başka bir kağıt türü sıvanarak mukavemeti artırır. Görünümü daha cazip hale getirir. Özel kesim için bıçak yapılır. Tüm bu işlemlerden sonra düz bir karton, çok kullanışlı, ürünlerin teşhir edilebileceği bir stand haline dönüştürülür. Ar matbaacılık profesyonel ekibi tarafından önce deneme ve kalite kontrolü yapılır. Titiz bir çalışma ile üretilen karton standlar kurulumu yapıldıktan sonra sizlere sağlam bir şekilde teslim edilir.

 

Translate »