x

Standlar ürün satış desteklerinden en çok kullanılanlarındandır.

Karton standlar marketlerde, eczanelerde, mağazalarda, kuaförlerde akla gelebilecek her satış noktasında kullanılabilen,satış arttırmaya,ürün tanıtmaya,imaj ve brand çalışması yapmaya yarayan reklam malzemelerindendir.

Karton standların taşıması kolay,kurulumu pratik,kendisi şık,fiyatı uygun sevkiyatı kolaydır.Karton standlar, raflı karton stand, ayaklı karton stand, masaüstü karton stand, askılı karton stand, karton totem, karton alarm giydirme, karton havuz durmak gibi bir çok çeşidi mevcut olup bunlar ürün ağırlığı kullanılacak olan karton standın yeri,ürün ebadı, ürün adeti gibi bir çok etmene bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Karton standlarda düşük adetlerde dijital baskı (uv veya folyo baskı) yapılabildiği gibi yüksek adette ofset baskılar ile ürün maliyeti düşürülmekte olup ürün kalitesi yükseltilmektedir. Karton standlar imalatı esnasında baskı sonrası selefon yapılıp dayanımı arttırılmaktadır.Karton standlar kurulum kolaylığı sağlamasına yardımcı olması açısından karton stand Bu, cihazınız için geçerlidir karton stand aparatları genel olarak enjeksiyon makineler ile seri üretilmiş olup sert plastikten üretilmektedir.

Karton stand üretilirken numune baskı ve bıçak çizimleri mutlaka önceden kontrolü yapılmalı.Karton standın numunesi onaylandıktan sonra seri üretime geçilmelidir. Karton standlar demonte olarak satış noktalarına gönderildiğinden sevkiyatı oldukça kolaydır. Satış ve reklam sektöründe önceden kullanıldığı gibi bundan sonrada sıkça karton stand kullanılacaktır.

Karton stand modellerimizi aşağıda görebilirsiniz.

Ürünlerimiz

[FinalTilesGallery id = “10”]

Translate »