x

Ürünlerimiz Kendi İmalatımızdır.

Satışlarımız Toptandır. “

Karton Boyama Evi
Çocuklar için tasalarlanmış, hiçbir yapıştırıcı veya ilave birleştirici gerektirmeyen, kaliteli kağıttan üretilmiş, katlanıp tekrar kurulabilen, boyanabilir, eğitici bir oyun alanıdır.
Karton Boyama Ev’in Özellikleri
Kolay kurulur, taşınır ve saklanır
Karton Boyama Ev’in patentli katlama şekli süper kolay kurulum, saklama ve taşıma imkanı sunuyor. Dev oyun evi, sadece birkaç dakika içerisinde kurulabiliyor ve daha kısa sürede toplanabiliyor. Defalarca kur, defalarca topla! Oyundan sonra kolayca katlanıp yatak altında veya kapı arkasında çok az yer kaplayarak saklanabiliyor. Dış kutusu ile birlikte 2,8 kg gelen karton ev, açıldığında 95cm x 67cm x 104cm ölçülerinde çocuklarınız için dev bir eve dönüşüyor
Çocukların güvenliği için herşey düşünüldü
Çocuklarımız en değerli varlıklarımız. Karton Boyama Ev’in içinde ve dışında çocuklar saatlerce zaman geçirebiliyor. Bu yüzden güvenliğin de en üst düzeyde olması gerekiyor. Çocukların güvenliği içim tüm köşeler yuvarlak hatlara sahip olarak tasarlandı. Ve yine tüm kenarlar çocuklara zarar vermemesi için özel dişli bıçaklarla kesildi ve ezildi. Karton Boyama Ev’in tabanında karton kullanılmayarak çocukların istedikleri anda evi devirip çıkabilmeleri sağlandı.
Birçok pencere ve kapı ile evin rahatlıkla havalandırılması ve ışık alması hedeflendi.
Saatlerce oyun, hem sağlıklı hem eğitici
Karton Boyama Evi oyun ve boyama alanının ilk örneklerini denerken çocukların heyecan verici tepkileriyle karşılaştık. Bilgisayarlar çocukların kuşkusuz en iyi arkadaşları. Bir takım zararlarına karşın kuşkusuz çok yararlı gelişimlere fırsat sunuyor. Ancak çocuklarımızın saatlerce bilgisayar başında vakit geçirmelerinin hem fiziksel hem psikolojik ve davranışsal bazı problemlere kapı araladığı bir gerçek.
Karton Boyama Evi bilgisayarı dengeliyor
Karton Boyama Ev’i bilgisayar oyunları oynayan çocukların yanında kurduğumuzda ilgilerinin tamamen buraya yöneldiğini ve bilgisayar masasından kalkıp hemen evi boyamaya koyulduklarını gördük. Bilgisayarın sunduğu sanal etkileşimin yerini bu gerçek etkileşimli ve yaratıcı boyama evinin alıvermesi bizi çok heyecanlandırdı. Çocuk dostu özel tasarımı sayesinde çocuklar ilgiyle saatlerce oynayabiliyor.
Boyamaktan sıkıldıklarında evcilik, ondan sıkıldıklarında saklambaç, kukla veya dişçilik.. Bundan sonrasını çocukların sınırsız hayal gücüne bırakmak gerek. Uzun oyun saatleri için Karton Boyama Ev’in dört tane duvar penceresi, iki kapısı ve iki tane de çatı penceresi var. Böylece çocuklar havadar ve ışık alan Karton Boyama Ev’de ferahça oynayabilecek.
Translate »